İddaa 3.5 Üst Ne Demek? Nasıl Oynanır?

3.5 üst ne demek, iddaa 3.5 üst, 3.5 üst, 3.5 üst nasıl oynanır, 3.5 üst nedir, 3.5 gol üstü nasıl oynanır

Merhaba iddaacılar, iddaanın her detayını öğrenmek kazanmanın püf noktalarının başında gelir. Her oyun şeklini, tarzını bilmeliyiz ve bunları harmanlayarak her maça en uygun tercihi yapmalıyız. Bu oyun şekillerinden biri 3.5 gol üstüdür. Peki iddaa 3.5 üst ne demek ve nasıl oynanır?

iddaa 3.5 üst nasıl oynanır

İlk olarak iddaa 3.5 üstü nedir onu bir anlamak gerekiyor. Oynadığınız maçta hangi tarafın ne zaman, ne şekilde veya hangi öncelikle attığı fark etmeksizin en az 4 gol olması demektir. Dediğimiz gibi ev sahibinin veya konuk ekibin atmış olması önemli değil yeter ki 90 dakika sonunda maç skorunu topladığımızda toplam en az 4 gol olsun.

  • Örnek olarak maçın şu skorlarla bitmesi bizim kazanmamız anlamına gelmektedir; 4-0, 0-4, 3-1, 1-3, 4-1, 3-2, 2-4, 2-2.

İddaa 3.5 Üst Nasıl Oynanır?

İddaada 3.5 üstünün ne demek olduğunu açıkladık. Şimdi iddaa 3.5 üst nasıl oynanır onu anlatalım. Bunu anlatırken beraber bir kupon üzerinde örnek verelim ki daha anlaşılır ve faydalı olsun. Maçımızın kodu 285 ve biz bu maça 3.5 üstü oynayacağız.

iddaa 3.5 üst işaretleme

  • Tabi ilk olarak maçın kodunu kuponu işaretliyoruz.
  • Daha sonra hemen altında “0-1” “2-3” “4-6” “7+” yazan 4 kutucuğu göreceksiniz.
  • Bunların içinden “4-6” yazan bölümü işaretliyoruz.
  • Sağ tarafında alt-üst oynarken kullandığımız “A” “Ü” seçenekleri var.
  • Biz “Ü” kutucuğunu işaretliyoruz.

Bu yaptığımız kodlamanın anlamı oynadığımız maçta 3.5 üstü yani en az 4 gol olacak demektir. İddaa da 3.5 gol üstü nedir, nasıl oynanır sorularını resimli anlatım ile sizlere aktardık. Dilerseniz diğer bir alt/üst oyun seçeneği olan ilk yarı 1.5 gol üstünü yine resimli ve örnekler ile anlattığımız yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yazımızı sonlandırmadan önce 3.5 gol üstü ve diğer seçenekleri tek maça veya canlı maça oynayıp yüksek oranlar ile daha fazla kazanabileceğiniz internetten online iddaa sitelerini sizlere liste olarak sunuyoruz. Bu sitelerin hepsi lisanslı ve güvenilir sitelerdir. Daha fazla kazanmak ve bu tarz işaretleme vs gibi ekstralarla uğraşmadan evinizden istediğiniz zaman iddaa oynama fırsatını kaçırmamak için tek yapmanız gereken seçtiğiniz iddaa sitesinin sağ tarafında yazan giriş butonuna tıklamaktır. Kendinize bir şans verin ve kazanmanın tadını çıkarın. Bol kazançlı ve keyifli oyunlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir